Jesteśmy zadowoleni w wykonania zlecenia.
Wszytko wykonane zgodnie z tym co ustaliliśmy.

Magdalena Iwanowska

Firma godna polecenia. Wykonanie i montaż balustrad ze stali nierdzewnej fachowo, szybko i dokładnie a materiały najwyższej jakości. Bardzo konkretne doradztwo techniczne wraz z profesjonalnym projektem. Po montażu posprzątane na błysk. Ekipa sympatyczna, otwarta i dbająca o każdy szczegół montowanych elementów. Polecam wszystkim których interesuje najwyższa jakość, dokładność i szybkość wykonania bez jakichkolwiek problemów.

Tomasz Jurek

Bardzo konkretna firma – od kontaktu, poprzez projekt i realizację. W efekcie powstało dokładnie to, o czym rozmawialiśmy przy pomiarach.

Mateusz Hyła

Jestem bardzo zadowolony i polecam tą firmę. Terminowość, fachowe doradztwo wysoka jakość wykonania oraz konkurencyjne ceny.

Michał Zieliński

Jestem bardzo zadowolony z efektu wykonanej usługi. Zarówno balustrady jak i portfenetry zostały precyzyjnie i dokładnie zabudowane. Termin realizacji był zgodny z umową. Firma godna polecenia!

Wojciech Gudzik

solidna, profesjonalnie działająca firma, wysoka estetyka i dokładność wykonanie

Urszula Boron

Krótko pisząc, robota wykonana rzetelnie, fachowo, terminowo, w umówionej cenie. Jak najbardziej polecam!!! Pozdrawiam i dziękuję..

Krzysztof J.

Bardzo profesjonalnie wykonana usługa, pomoc i doradztwo na etapie realizacji projektu wykonania balustrad schodowych, terminowość i zaangażowanie, firma godna polecenia

MYSBUD Anna Roszak

Polecam. Jestem bardzo zadowolony. Profesjonalnie od projektu, po montaż; terminowo i co ważne za rozsądną cenę.

Adam Przywara

Polecam jak najbardziej, fachowe doradztwo, projekt, profesjonalna obsługa wykonania w terminie

Leokadia Stabla

super obsługa i wykonanie

pawel gudzik

super.polecam

anna

Profesjonalna i szybka obsługa. Wykonanie w terminie. Fachowe doradztwo przy wyborze materiału i formy – szczególnie przydatne na wąskiej klatce schodowej (w razie potrzeby bardzo łatwy demontaż praktyczny przy wnoszeniu dużych gabarytów). Dokładne i czyste wykonanie. Polecam ! 😀

Grzegorz

POLECAM.SUPER WYKONANIE

PAWEL GUDZIK